ÚVOD A OKOLIE
AKTUALITY
SLUŽBY
FOTOGALÉRIA
KONTAKT
MIESTNÁ SPRÁVA
SAMOSPRÁVA
VZN
Tlačiva na stiahnutie
Zápisnice
Ochrana osobných údajov
VEREJNÉ SÚŤAŽE
VEREJNÝ REGISTER
ÚRADNÁ TABUĽA
Protipovodňové opatrenia v obci Lesnica
Zvýšenie turistickej atraktivity obcí Szczawnica a Lesnica v poľsko-slovenskom pohraničí rozšírením infraštruktúry cestovného ruchu.
Kúpele poľsko- slovenského pohraničia, identifikovateľný európsky priestor turistiky podporujúcej rozvoj zdravia – 1. etapa – výstavba cyklo okruhu spájajúceho kúpeľné miesta Doliny Popradu PLSK.01.01.00-12-0015/16
Sprístupnenie kultúrnych a prírodných zaujímavostí pohraničia prostredníctvom bezdrôtového online prenosu obrazového záznamu v rámci projektu Digitálny náhľad miest so zvláštnou kultúrnou a prírodnou hodnotou v obci Szczawnica a Lesnica
Zvýšenie bezpečnosti v obci Lesnica
Cestou prírody a kultúry dolinou Dunajca
Obec Lesnica. Obec Lesnica. Obec Lesnica. Obec Lesnica. Obec Lesnica. Obec Lesnica. Obec Lesnica.
Chata Pieniny Chata Pieniny, s.r.o.
Logo Chata Pieniny - Lesnica065 33 Lesnica 147

tel.č.:  +421 52 43 975 30
mobil: +421 905 963 316
          +421 911 963 316

email: info@chatapieniny.sk
www.chatapieniny.sk
   
   
 
Chata Pieniny sa nachádza v obci Lesnica priamo pod Pieninskými skalami a je dlhoročnou turistickou zástavkou pre všetky vekové kategórie. V roku 2015 bola zrekonštruovaná, ale stále v sebe nosí ducha ľudovej kultúry, ktorý je podporovaný kultúrnymi podujatiami, ako napr. pasovanie za gorala, živá kapela, ktorá typickými goralskými piesňami spríjemňuje posedenie návštevníkom.
Chata má k dispozícii ubytovanie: 38 izieb (2 - posteľové) a luxusný goralský apartmán s dvoma spálňami. Samozrejme, že je aj možnosť prístelku. Pre Váš kľudný pobyt môžete využiť wellness doplnky infra alebo soľnú bylinkovú saunu a bazén. K dispozícii je aj reštaurácia so slovenskými špecialitami s kapacitou 52 miest, konferenčná hala napr. pre rodinné a firemné akcie s kapacitou 80 miest. Pre trošku súkromia je pre Vás vyhradený salónik (20 miest) alebo goralská koliba (50 miest). V krajšom počasí je otvorená aj letná terasa s kapacitou 200 miest alebo kľudné miesto v prírode určené na pikniky s kapacitou 100 až 150 miest.

Vaša návšteva vo Vás určite zanechá spomienky spojené s nádhernou prírodou a ľudovými zvyklosťami tohto kraja. Už teraz sa na Vás tešíme!

 
Pieniny klub
065 33 Lesnica 62
tel./fax: +421 52 439 73 03
mobil:
 
 
Ak máte záujem si oddýchnuť, pokochať sa krásnou prírodou, nadýchať sa čerstvého horského vzduchu, alebo máte športového ducha a hľadáte nové zážitky, či čarovné návraty do minulosti ... ste tu správne.
 
 
 
 
 
Stránku vytvorila a spravuje EXO REKLAMNÁ AGENTÚRA s.r.o..